تبلیغات
-- - بیوگرافی ماریو سیماروو (سالوادوور سیرینزا)

بیوگرافی ماریو سیماروو (سالوادوور سیرینزا)

جمعه 8 مرداد 1389 10:06 ق.ظ

نویسنده : ماریو سیماروو

ماریو سیماروو متولد 1 ژوئن 1971 در هاوانا،کوبا.(دراصل کوبایی است ولی ملیتش مکزیکی)-یه همسر داشته ناتالیا ایستریگنارد 1999-2006

در سال 1994 تمام پس انداز خود را جمع کرد ، و موفق به مهاجرت از کوبا به مکزیک شد و توسط استادان مختلف مورد بررسی قرار گرفت و پس از فارغ‌التحصیلی در رشته تئاتر به سراغ گرفتن نقش آمد. او با بازی در رومئو و ژولیت شناخته شد و پیشنهاد‌های مختلفی از آرژانتین،ونزوئلاو کلمبیا بسوی او روانه شدند.در مکزیک تبدیل به یک بازیگر شد.او درمورد بازیگری،تئاتر مطالعه کرد و با نقش لوسیانو آلکانتارا (که عاشق پائولا بود) در سریال Gente bien (مردم خوب) که یکی از بهترین رمانها در سطح بین المللی است درخشید.

ماریو در سال 1998 در رمان(زن از زندگی من)در میامی ستاره دار شد.او در ونزوئلا با ناتالیا آشنا شد و عاشق او شد درسال1999 بااو ازدواج کرد اما رابطه ی آنها تا سال2006بطول انجامید.

چندماه بعد هردو به مکزیک رفتند.

ماریو در Telenovela ودر La casa en el playa (خانه درساحل______>نام سریال) ظاهر شد.

در سال 2000 ، ماریو به آرژانتین رفت تا با دیگو راموس Telenovela Amor Latino دیدار کند.شایعات در مورد جدایی احتمالی ماریو و همسرش ناتالیا در این زمان شروع به گردش کرد،هرچند که آن دو اعلام کردند هنوز باهمند.

درسال2001 در ونزوئلا ماریو در Más que amor frenesí (بیش ازدیوانگی عشق) بازی کرد.

اودرسال 2006 که میخواست زن خود را طلاق دهد سه روز در کلوپ شبانه در میامی می رقصید!

ماریو درسال2005 درtelenovela با بازی در El Cuerpo Del deseo (سفری دیگر،شانس دوم و..) با بازی دو کاراکتر پدرو خوزه دونوسوو و سالوادوور سیرینزا که روح مرد ثروتمندی بود بعد مرگش در بدن یه مزرعه دار جوان به زندگی ادامه داد و....

درآخرین سریالی که بازی کرده بنام La Traición (خیانت) رمان عاشقانه ایست که ماریو دو کاراکتر هوگو و آلکیدس که به عشق سولدات(danna Garcia نام بازیگر) باهم مبارزه میکنند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -